Omnia Cigar Club

Aktuálny stav projektu FIT-OUT
Rok 2011
Rozsah 200 m²
 

Cigarový klub sa nachádza na poschodí administratívnej budovy Omnipolis. Pôvodne boli priestory administratívnej budovy riešené ako kancelárske priestory s nosným skleletovým systémom a presklenou fasádou a teda neboli určené pre cigarový klub.

KLIENT
Omnia Cigar Club

MIESTO
Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh a realizácia interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér

Nakoľko má cigarový klub rozdielnu prevádzkovú dobu ako administratívna budova, navrhli sme priestory so samostatným vstupom po novovybudovanom schodisku. Museli sme preto riešiť zásahy do jestvujúcej stropnej konštrukcie novostavby administratívnej budovy. Hlavný priestor cigarového klubu je rozdelený vstavaným nábytkom na VIP zónu a samotný priestor cigarového klubu. V nábytku sú integrované humidory s kubánskymi cigarami. Barový pult je zariadený gastrotechnológiou pre prípravu nápojov. Úpravu vzduchu sme riešili samostatnou, na budove nezávislou nadstropnou rekuperačnou jednotkou, ktorá zabezpečuje v cigarovou klube požadované parametre vnútornej klímy a kvality vzduchu. Fasádne presklené steny sme ozvláštnili fotografiami známych osobností, ktoré holdujú vychutnávaniu si cigár. Kvalitné kreslá a kvalitný koberec dodal interiéru luxusnejší nádych.

Foto: Ján Brunčák

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás