Rodinný dom G

Návrh rodinného domu v pokojnej novo vznikajúcej štvrti Záhorskej Bystrice.

Current state of the project Návrh rodinného domu
Year 2018
Range 150 m²
“Vzťah budúcich obyvateľov domu k prírode je podčiarknutý menším prírodným jazierkom.” Ing. Pavol Púpala Senior architect

Návrh rodinného domu v pokojnej novo vznikajúcej štvrti Záhorskej Bystrice.

CLIENT
Súkromný investor

ADDRESS
Záhorská Bystrica, Bratislava

DEGREE OF PROJECT DOCUMENTATION
Stavebné povolenie, Realizačný projekt,

DEGREE OF ENGINEERING ACTIVITY
Stavebné povolenie

 

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici je situovaný v kľudnej časti miestnej novovznikajúcej obytnej štvrte. Stavba má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Tie budú slúžiť štvorčlennej rodine. Na prízemí rodinného domu sa nachádzajú vstupné priestory, ktoré sú prepojené s garážou. Taktiež sa tu nachádza hosťovská izba s vybavením, priechod do pivničných priestorov a veľkorysé priestory spojenej kuchyne, jedálne a obývacej časti. Celé spodné podlažie sa otvára smerom do pozemku a poskytuje obyvateľom výhľady na bio jazierko. Druhé podlažie obsahuje tri spálne a ich hygienické zázemie. Hmotou sa objekt snaží zapadnúť do okolitej zástavby a prírodnej scenérie. Použité sú prírodné materiály a vzťah budúcich obyvateľov domu k prírode je podčiarknutý menším prírodným jazierkom s bio filtráciou v podobe vodných rastlín. 

Are you interested in a project from FVA?

With the architecture from FVA, you get a real property that will exactly match your requirements and which, with its functional design, will contribute to your good image and the higher value of your investment.

Contact us