Byt Panorama city

Typ projektu Interiérový dizajn
Rok 2016
Rozsah 79m2
“30 dní bol naozaj šibeničný termín ale správnym timingom a koordináciou prác sme tento čas dodržali. ” Ing. arch. Dávid Chaľ Architekt

Návrh a realizáciu interiéru investičného bytu sme riešili v projekte Panorama city. Od prvého stretnutia s klientom po odovzdanie bytu ubehlo len 30 dní. Vďaka správnemu načasovaniu a koordinácií všetkých prác sa nám to podarilo.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Panorama city, Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Projekt interiéru a realizácia

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér bytu

 

Samotný byt sa nachádza na 26. poschodí a ponúka výborné výhľady na mesto. Zámerom bolo vytvoriť byt, ktorý bude slúžiť na účely ďalšieho prenajímania. Preto sme pri navrhovaní mali takmer voľné ruky. Byt bol pred návrhom v stave holobytu, kde bolo potrebné vytvoriť kuchyňu na mieru, útulnu spálňu, pracovňu a taktiež samotný denný obývací priestor. 

V kuchyni dominuje čierna a biela farba kuchynskej linky v kombinácií s dubovým dreveným obkladom steny. Kuchyňa je plne vybavená všetkým spotrebičmi a ponúka príjemny priestor na prípravu jedla. Hneď vedľa samotnej kuchynskej linky sa nachádza jedálensky stôl, ktorý celý priestor ukončuje a dotvára. Dominantné je zavesené svietidlo nad stolom, ktoré v čase večere dodáva stolovanie jedinečnú atmosféru. 

Obývací priestor okupuje centrálne umiestnená sedačka, z ktorej su krásne výhľady cez panoramatické okná na terasu a do prístavu. Celý denný priestor je v ranných a doobedných hodinách príjemne preslený z východnej strany. 

V spálni sme sa snažili vytvoriť príjemnú a útulnu atmosféru. Kvalitná masivna posteľ českej výroby s vlastným čalúnením čelom je doplnená o dubové nabýtkové čelo, ktoré slúži na skrytie konštrukcie stĺpu za ním a na odkladanie kníh a drobnýcvh vecí. Atmosféra spálne je dotvorená tapetou so škandinávskym vzorom a hrubými závesmi. 

Foto: Ján Brunčák

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás