Interiér

Náš tím architektov navrhuje a realizuje ako súkromné tak aj komerčné interiéry všetkého druhu. Pri všetkých typoch zadaní ideme cestou individuálneho prístupu, počínajúc požiadavkami klienta a analýzou riešeného priestoru. Následne optimalizujeme postup spolupráce tak, aby bol čo najefektívnejší. Spolupráca s našim ateliérom sa rozdeluje na dve fázy.

V projektovej fáze navrhneme interiér na základe vstupných informácii a vnemov tak, aby sme v maximálnej miere splnili funkčné požiadavky a naplno využili potenciál daného priestoru v súlade s hmatateľným výtvarným konceptom.

Autorská realizácia interiéru pretaví návrh do dokonalého zhmotnenia. Toto je možné vďaka úzkej spolupráci s realizačnými firmami, remeselníkmi a stolárskymi dielňami.  Iba tak môžeme klientovi zaručiť, že to čo sme navrhli, s vysokým dôrazom na detail a technologickú kvalitu, skutočne dostane.

Našim klientom tiež ponúkame komplexné projektové a FIT OUT riešenia v oblasti novej výstavby, alebo rekonštrukcie administratívnych a obchodných priestorov. Celú zákazku prevezmeme a komplexne zrealizujeme podľa Vašich predstáv.